Інформація щодо обмеження масових заходів!

Respublica МИСТЕЦТВО НАША ЗБРОЯ 2016 (1.09.16 - 4.09.16)

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Шостий фестиваль Respublica 2016 відбудеться у Кам'янці-Подільському у 2016 році. 
 
Фестиваль сучасного вуличного мистецтва у всіх його проявах: музики, малюнку (графіті), танцю, відео-мистецтва.
 
Фестиваль дебютував у 2011 році та досі лишається чи не єдиним некомерційним проектом в Україні. Наша мета - виступити інструментом зрушення фестивальної аудиторії із стадії мистецтвоспоглядання і споживання до мистецтвотворення, тобто перетворити гостей фестивалю та громаду міста з простих глядачів на безпосередніх учасників трансформації міста;
 
 
Чому некомерційний?
 
Виручені кошти з продажу квитків спрямовані на закупівлю фарби та оплату необхідних витрат на потреби фестивалю.
 
В чому унікальність «Республіки»
 
Ми єдиний масштабний стріт-арт фестиваль України.
Кам’янець-Подільський - перше місто України, яке представляє Україну на всесвітньому проекті Google Street Art Project.
 Ми не користуємось підтримкою жодної з політичних сил.
Наш фестиваль перший представляє Україну на Google Street Art Project 
 
Відвідуваність та локації
 
Фестиваль відбувається у декількох локаціях Кам’янця-Подільського: головний концерт та важка сцена - на території Нової фортеці у старій частині міста, денна сцена та ярмарок - на Ратушній площі, а художники малюють у спальних районах міста.
 
В середньому фестиваль відвідує від 7 до 10 тисяч людей зі всієї України щороку.
 
Протягом трьох днів фестивалю на території фестивального майданчика та у різних частинах міста паралельно відбуваються різні мистецькі акції.
 
Хто малює на фестивалі «Республіка»
 
Протягом фестивалю «Республіка» у 2011-2014 художники-муралісти з різних країн світу (Україна, Польща, Іспанія, Італія, Німеччина, Білорусь, Росія, Австралії) займалися розписом занедбаних, аварійних та житлових будинків у депресивних районах міста.
 
Хто співає на фестивалі «Республіка»
 
За 5 років на сценах фестивалю виступали гурти з України, Білорусі, Польщі, Росії, Туреччини, Німеччини, такі як: Ляпис Трубецкой, Тартак, LOUNA, Dach Daughters, Trubetskoy, Сергій Бабкін, С.К.А.Й., Onuka, Brutto, O.Torvald, Stoned Jesus, The Вйо, Kozak System, Asea Sool, Рэспубліка Паліна та багато інших. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кам'янець-Подільський.

Respublica МИСТЕЦТВО НАША ЗБРОЯ 2016 (1.09.16 - 4.09.16) відбудеться 1 вересня 2016, 10:00, четвер в Стара фортеця. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+